Czas się wyStroić!

Pomożemy udekorować Wasze najważniejsze chwile. Przygotujemy:

  • Ślub cywilny i kościelny
  • Wesele plenerowe
  • Imprezy tematyczne i plenerowe
  • Florystykę osobistą
  • Papeterię 
  • Aranżację przestrzeni


    Zapraszamy do odwiedzenia naszych mediów społecznościowych:
Agnieszka
Agnieszka
Czytaj więcej
Dziewczyny ze Strojone dekorowały naszą salę weselną w Oazie Leńcze i musimy przyznać, że to był strzał w dziesiątkę. Nie wyobrażaliśmy sobie, że będzie tak pięknie. Jak weszliśmy na salę to aż zaparło nam dech. Dekoracje były wykonane z najwyższa starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Wszystkie nasze prośby zostały uwzględnione. Było nam niezmiernie miło z Wami współpracować ❤ Dziękujemy ze stworzyliście taki klimat na naszym weselu. Strefa chilloutu zmiażdżyła system. Goście byli zachwyceni. Agnieszka&Michał
Żaneta
Żaneta
Czytaj więcej
Dekoracje ślicznie wpisały się w klimat wesela. Polecam współpracę! Pełen profesjonalizm 🙂
Gosia
Gosia
Czytaj więcej
Dekoracje i kwiaty były niesamowite. Było tak jak sobie wymarzyłam, nie musiałam nic poprawiać czy zmieniać. Wszystko było przygotowane idealnie i dopracowane w każdym szczególe.
Kasia
Kasia
Czytaj więcej
Dziewczyny mają wspaniałą energię, głowy pełne pomysłów, świetną intuicję i bardzo profesjonalne podejście do swojej pracy. Efekt finalny dekoracji na moim weselu przerósł moje najśmielsze oczekiwania, STROJONE stworzyły niepowtarzalny klimat w każdym zakątku, zadbały o najmniejsze detale, dzięki, którym w każdym kolejnym momencie tego dnia- serce topiło mi się jak masełko.
Poprzedni
Następny